Telefon: +964 773 451 3320

Arama

Arama Sonuçları :

Müteahhitlik Hizmetleri

2013 yılı itibariyle Türk firmalarınca toplam değeri 30 milyar Doları geçen 1000'den fazla Projenin üstlenildiği yeniden yapılandırma sürecindeki Kuzey Irak'ta Shedu Irak olarak müteahhitlik firmalarına ihale başvuru aşamasından, proje teslim aşamasına kadar her alanda destek oluyoruz.

devamı...

Irak Hazır Giyim Sektörü

Irak Hazır Giyim Sektörü Değerlendirme Raporu

devamı...

İhracat

Shedu Irak ekibimizle 'Irak'a açılan kapınız' sloganı ile ihracatçı firmalara başta IKBY (Erbil,Süleymaniye, Dohuk), Musul ve Kerkük olmak üzere Kuzey Irak'ta, genelde ise tüm Irak'ta yeni iş imkanları yaratmak için çalışıyoruz.

devamı...

Irak'a İhracat

Irak'a İhracat Genel Değerlendirme

devamı...

Heyet ve Organizasyon

Shedu Irak olarak, artan petrol gelirleri ve süregelen yeniden yapılandırma süreci sonucunda yatırımcılar, ihracatçılar, hizmet, enerji ve inşaat sektöründe faaliyet gösteren firmalar için cazibe merkezi haline gelen Irak'ı ve IKBY’yi ziyaret eden iş heyetlerine hizmet veriyoruz.

devamı...

Şirket ve Şube Kuruluşu

Sayısız iş olanakları ve yatırım fırsatları sunan Kuzey Irak'ta çoğunluğunu Türk firmalarının oluşturduğu pek çok yabancı firma yeni bir şirket kurmakta veya merkez organizasyonlarına bağlı şube açmaktadır.

devamı...

Yasal Danışmanlık

Shedu Irak olarak öncelikli hedefimiz, hizmet verdiğimiz firmaların ileride sorun yaşamamalarını teminen haklarını tarafımızca hazırlanacak kapsamlı sözleşmeler ile garanti altına almak, uygun yerel ortak veya distribütör adaylarını belirleyerek sorunları oluşmadan engellemektir. Diğer taraftan, son derece yoğun ekonomik ve ticari faaliyetin süregeldiği IKBY’de mahkemeye intikal eden ticari davaların oranı hayli düşüktür.

devamı...

Irak Müteahhitlik Hizmetleri

Irak'ta Müteahhitlik Hizmetleri sektörüne ilişkin genel değerlendirme.

devamı...